VII. FÁY OviLIMPIA

2019. március 3-án került megrendezésre, immár 7. alkalommal a FÁY OviLIMPIA.
Ezen a programon a város nagycsoportos óvodásai, közel 210 gyermek vett részt. A játékos sportverseny az ünnepélyes megnyitóval, az Olimpiai láng behozatalával, és az olimpiai eskütétellel vette kezdetét. A jó hangulatot a Palota Dance SE. akrobatikus rock and roll bemutatója alapozta meg. A közös bemelegítés után sor- és váltóversenyek következtek. Az ovisok nagyon ügyesen teljesítették a különböző feladatokat. Az olimpiai váltófutás méltó befejezése volt a nagyszerű versengésnek. A KreaDance tánccsoport bemutatója nagy sikert aratott az ovisok és kísérőik körében. A verseny végén minden kis sportoló érem díjazásban részesült.
Köszönjük a szervezésben és a lebonyolításban részt vevő kollégák és diákok segítségét!

Az eseményen az alábbi óvodák vettek részt:
– Száz Juhocska Református óvoda Bárányka csoport
– Gondviselés óvoda
– Apponyi Franciska óvoda: Maci, Őzike, Fecske csoport
– Manó Tanoda: Pillangó, Mókus csoport
– Fóti Boglárka óvoda: Maci, Mókus, Méhecske, Gomba, Pillangó, Süni és Nyuszi csoport

Fót, 2019. 03. 03.

Vidovicsné Balázs Ágnes