e-ügyintézés

Időpont
Date(s) - 01/01/2020 - 21/06/2020

Kategóriák

Iskolánk tanulói minden évben dicséretes eredményekkel és szép sikerekkel térnek haza a Fóti Ősz vers- és prózamondó versenyről.

Így volt ez idén is, amikor is november 19-én részt vettek a Németh Kálmán Általános Iskola által rendezett versenyen.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

Eredmények:

Tari Eszter 3.a             Alsós próza         5. helyezett

Hegedűs Flóra 2.b       1-2. Vers             3. helyezett

Bata Sára 2.c               1-2.Vers              5. helyezett

Szakály Kitti 6.a           5-6.Vers              5. helyezett

Felkészítő tanárok:

Benk Lászlóné

Ágoston Adrienne

Aranyosné Benedek Ágnes

Véleményem a FAYSULI weboldalról

Véleménye fontos számunkra. Célunk, hogy minél jobban megismerjük weboldalunkkal kapcsolatos véleményét és ennek megfelelően fejlesszük tovább weboldalunkat, javaslatai alapján. Kérjük írjon véleményeket esetleg ötleteket: