Angol Nyelvi Szépkiejtési Verseny

Írta: Ujszászi Beatrix

2019.február 18-án, hétfőn rendeztük az Angol Nyelvi Szépkiejtési Verseny iskolai fordulóját. Idén immár harmadik alkalommal gyűltek össze alsó tagozatos kisdiákok. Összesen 37 tanuló versenyzett az 1-2.osztályos és a 3-4.osztályos kategóriákban. Kategóriánként az 1-3.helyezett képviselheti iskolánkat a tavaszi járási fordulóban. Szívből gratulálunk a résztvevőknek, a továbbjutóknak és a felkészítő tanároknak!

1-2.osztály:

I. helyezett: Bukovinszky Adél ( 2.c)

II. helyezett: Volánszki Dilara ( 2.c)

III. helyezett: Tari Eszter (2.a) és Hegedűs Flóra (1.b)

3-4.osztály:

I. helyezett: Rónai Eszter (4.a)

II. helyezett: Dominá Rozina (4.a)

III. helyezett: Szabó Ambrus (3.a) és Pigniczki Hanna (3.b)