jan
Beiskolázási szülői értekezlet
jan 25 @ 17:00 – 18:15
Beiskolázási szülői értekezlet @ Online
Kedves Leendő Elsősök Szülei!   Nagy öröm és talán a legizgalmasabb pillanat az életünkben, amikor gyermekünk elkezdi iskolás éveit. Mindenki tele izgalommal, várakozással és sok-sok kérdéssel. A beiskolázási folyamat az iskola- és tanítóválasztással kezdődik. Melyik … Continue reading
jan
csü
17:30 BGC online szülői tájékoztató
BGC online szülői tájékoztató
jan 28 @ 17:30 – 18:30

e-ügyintézés

Pályaorientációs nap

December 7-én az egész iskolát a pályaválasztás, érdekes foglalkozások, kvízek, játékok, bemutatók tartották lázban.

Alsó tagozatos diákjaink lelkesen öltötték magukra a munkaruhákat és játszottak el a jövő gondolatával.

A felső tagozatos gyerekek figyelmét már tudatosan a továbbtanulás felé terelték a kínálkozó feladatok és előadások. Találkozhattak különböző iskolák vezetőivel vagy képviselőivel. Köszönjük Kauderszné Madarász Zsuzsannának, a fóti Népművészeti Gimnázium igazgatónőjének, a BGSZC Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskola képviselőjének a tájékoztatót. Ellátogatott iskolánkba régi diákunk Sávolyi Roland is, aki jelenlegi iskolájának, a Bólyai János Műszaki Szakgimnázium tagozatairól tartott előadást.

Ezt a kellemes, izgalmas ámde nagyon hasznos délelőttöt Deákvarga Kinga tanárnőnek köszönjük!