Fáy-siker az első tankerületi angolversenyen

2018. december 5-én került sor első ízben a Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnáziumban a „Hungary and the Hungarians” című angol nyelvi versenyre. A Siptár Sára, Csapó Levente és Geőcze Oszkár (8.a) által alkotott csapat második helyezést ért el a kétfordulós megmérettetésben. A Dunakeszi Tankerületi Központhoz tartozó általános iskolák 7-8. osztályos és a középiskolák 9-10. évfolyamára járó diákok számára meghirdetett versenyre Deákvarga Kinga tanárnő készítette fel és kísérte el a csapatot.

Gratulálunk a szép sikerhez!